SQMR533KJ
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SQMR533KJ
Pacchetto:
Radial Lead
Descrizione:
RES 33K OHM 5% 5W RADIAL
In magazzino : 1023
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 33 kOhms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 5W