SQMR722KJ
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SQMR722KJ
Descrizione:
RES 22K OHM 5% 7W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 1.575" (40.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 22 kOhms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 7W