SQMW71R8J
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SQMW71R8J
Descrizione:
RES 1.8 OHM 5% 7W RADIAL
In magazzino : 869
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.575" (40.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.8 Ohms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 7W