SQPR1522KJ
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SQPR1522KJ
Descrizione:
RES 22K OHM 5% 15W AXIAL
In magazzino : 1801
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.890" L (12.50mm x 11.50mm x 48.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 kOhms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 15W