SQPR51K5J
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
SQPR51K5J
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.5K OHM 5% 5W AXIAL
In magazzino : 1327
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.866" L (10.00mm x 9.00mm x 22.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 kOhms
Series SQ, CGS
Power (Watts) 5W