SR075C681KAATR2
KYOCERA AVX
Prodotto No:
SR075C681KAATR2
Descrizione:
CAP CER 680PF 50V X7R RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.150" (3.81mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient X7R
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 680 pF