SR73W3ATTE43LJ
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
SR73W3ATTE43LJ
Pacchetto:
2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±800ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 mOhms
Series SR73
Power (Watts) 1W