SRF0504-102Y
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRF0504-102Y
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
CMC 2.7UH 1.5A 2LN 1KOHM SMD
In magazzino : 47375
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 60mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.189" (4.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SRF0504
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.5A
Voltage Rating - AC -
Mfr Bourns Inc.
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 2.7 µH @ 100 kHz