SRF0905-652Y
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRF0905-652Y
Descrizione:
CMC 6.5MH 300MA 2LN 5KOHM SMD
In magazzino : 28177
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.05Ohm
Impedance @ Frequency 5 kOhms @ 300 kHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm)
Height (Max) 0.209" (5.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SRF0905
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 300mA
Voltage Rating - AC -
Mfr Bourns Inc.
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 6.5 mH @ 100 kHz