SRN2012-2R2M
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRN2012-2R2M
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 1.3A 186MOHM SMD
In magazzino : 22
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 13 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Semi-Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 186mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series SRN2012
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 70MHz