SRN3015C-470M
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRN3015C-470M
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
3015
Descrizione:
IND,3X3X1.3MM,47UH20%,0.7A,SHD
In magazzino : 19169
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 460mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 15 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Semi-Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 3015
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.44Ohm Max
Inductance 47 µH
Series SRN3015C
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 14MHz