SRP7050AA-150M
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRP7050AA-150M
Descrizione:
IND,7.3X6.6X4.8MM,15UH20%,5A,SHD
In magazzino : 1100
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 10 @ 100kHz
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 85mOhm Max
Inductance 15 µH
Series SRP7050AA
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 10MHz