SRR0604-150ML
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRR0604-150ML
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 15UH 1.1A 130 MOHM SMD
In magazzino : 10301
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.45A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 18 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm Max
Inductance 15 µH
Series SRR0604
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard, Corner Terminals
Frequency - Self Resonant 30MHz