SRR0905-471K
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRR0905-471K
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 470UH 330MA 1.5OHM SMD
In magazzino : 1553
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 26 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 330 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.390" Dia (9.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 470 µH
Series SRR0905
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3MHz