SRR1806-220M
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRR1806-220M
Descrizione:
FIXED IND 22UH 3A 53 MOHM SMD
In magazzino : 3614
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 51 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.280" (7.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.720" L x 0.551" W (18.30mm x 14.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 53mOhm
Inductance 22 µH
Series SRR1806
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 16MHz