SRR4011-2R2YL
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRR4011-2R2YL
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 2A 75 MOHM SMD
In magazzino : 2108
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 11 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 75mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series SRR4011
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 92MHz