SRR4528A-270M
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRR4528A-270M
Descrizione:
FIXED IND 27UH 1.06A 197MOHM SMD
In magazzino : 382
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 680mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.06 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 197mOhm Max
Inductance 27 µH
Series SRR4528A
Type -
Package / Case Nonstandard, Corner Terminals
Frequency - Self Resonant 20MHz