SRR6038-330Y
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRR6038-330Y
Descrizione:
FIXED IND 33UH 1.1A 124 MOHM SMD
In magazzino : 16575
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 8.6 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 124mOhm Max
Inductance 33 µH
Series SRR6038
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 12.5MHz