SRR6603-332ML
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRR6603-332ML
Descrizione:
FIXED IND 3.3MH 80MA 11 OHM SMD
In magazzino : 188
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 24mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 50 @ 100kHz
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 80 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11Ohm Max
Inductance 3.3 mH
Series SRR6603
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1MHz