SRU2016-4R7Y
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRU2016-4R7Y
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 1.15A 215MOHM SM
In magazzino : 900
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 740mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 8 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.80mm x 2.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 215mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series SRU2016
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 80MHz