SRU6025A-151Y
Bourns Inc.
Prodotto No:
SRU6025A-151Y
Produttore:
Bourns Inc.
Descrizione:
FIXED IND 150UH 540MA 770MOHM SM
In magazzino : 2400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 280mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq 30 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 540 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.244" W (6.50mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 770mOhm Max
Inductance 150 µH
Series SRU6025A
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 5MHz