Casa / Oscillators / SSO32C2A481-20.000M
minImg
SSO32C2A481-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SSO32C2A481-20.000M
Descrizione:
SILICON OSC XO 20.0000MHZ CMOS
In magazzino : 240
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 55mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SSO32C
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Silicon
Frequency 20 MHz