SSP-LB06MW024K03
Lumex Opto/Components Inc.
Prodotto No:
SSP-LB06MW024K03
Descrizione:
LED ENG SUNBRITERA WARMWHT STRIP
Guida per l'utente
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 45°C
Rated Life 20,000 Hours
Ingress Protection -
Termination Style Connector
Housing Material -
Profile (W x H) 0.77" x 0.52" (19.5mm x 13.3mm)
Approval Agency -
Product Status Active
Series SunBritera Strip
Power - Rated 2.5W
Length 6.06" (154.0mm)
Voltage - Supply 24VDC