Casa / Memory / SST26VF040A-80E/SN
minImg
SST26VF040A-80E/SN
Microchip Technology
Prodotto No:
SST26VF040A-80E/SN
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
In magazzino : 3077
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 80 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Memory Interface SPI - Quad I/O
Memory Organization 512K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 8-SOIC
Series SST26 SQI®
Write Cycle Time - Word, Page 1.5ms
Memory Size 4Mbit
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Technology FLASH
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.6V