SSV66A35B210SPM12
Sensata-Cynergy3
Prodotto No:
SSV66A35B210SPM12
Produttore:
Sensata-Cynergy3
Descrizione:
SD MNT DUAL SW PNT FLTSW M12
Guida per l'utente
Operating Temperature 120°C
Voltage Rating 300VAC, 300VDC
Output Type Switch (2) (Single Float)
Output Configuration SPST-NO, SPST-NC
Mounting Type Panel Mount, M16 Thread
Product Status Active
Switch Actuation Level 1.378", 8.268" (35mm, 210mm)
Series SSV66-SPM12
Type Liquid
Minimum Liquid Specific Gravity 0.75
Mfr Sensata-Cynergy3
Material - Housing & Prism 316 Stainless Steel
Package Bulk
Current 500 mA