ST-32ETB202
Nidec Components Corporation
Prodotto No:
ST-32ETB202
Descrizione:
TRIMMER 2K OHM 0.125W GW TOP ADJ
In magazzino : 4224
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Square - 0.134" x 0.134" Face (3.40mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 2 kOhms
Series ST-32
Power (Watts) 0.125W, 1/8W