ST-5ETW105
Nidec Components Corporation
Prodotto No:
ST-5ETW105
Descrizione:
TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 500
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±10%
Number of Turns 14
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.236" x 0.169" Face (6.00mm x 4.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 1 MOhms
Series ST5
Power (Watts) 0.25W, 1/4W