ST-7ETA203
Nidec Components Corporation
Prodotto No:
ST-7ETA203
Descrizione:
TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP
In magazzino : 269
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 3
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.252" x 0.240" Face (6.40mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 20 kOhms
Series ST7
Power (Watts) 0.25W, 1/4W