ST121C126MAJ05
KYOCERA AVX
Prodotto No:
ST121C126MAJ05
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP CER 12UF 100V X7R SMD
In magazzino : 21
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.575" L x 0.250" W (14.61mm x 6.35mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series TurboCap™
Package / Case Stacked SMD, 10 J-Lead
Thickness (Max) 0.140" (3.56mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 12 µF