Casa / Tape / ST2155-075-22BK
minImg
ST2155-075-22BK
Panduit Corp
Prodotto No:
ST2155-075-22BK
Produttore:
Panduit Corp
Descrizione:
TAPE ELECT BLACK 3/4"X7.3YDS
In magazzino : 459
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Usage Electrical Insulating, Sealing
Storage/Refrigeration Temperature 41°F ~ 95°F (5°C ~ 35°C)
Thickness - Adhesive -
Color Black
Backing, Carrier Ethylene Propylene Rubber
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0300" (30.0 mils, 0.762mm)
Series StrongHold™ ST2155
Length 22' (6.7m) 7.3 yds
Shelf Life Start -
Mfr Panduit Corp
Temperature Range 176°F (80°C) Max
Shelf Life -
Package Bulk
Tape Type Electrical
Width 0.75" (19.05mm) 3/4"