ST470-30T2KI
Vishay Sprague
Prodotto No:
ST470-30T2KI
Produttore:
Vishay Sprague
Descrizione:
CAP TANT 470UF 10% 30V AXIAL
In magazzino : 36
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T2
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 30 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 850mOhm
Series SuperTan®, ST
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 470 µF