Casa / Memory / STK22C48-SF45
minImg
STK22C48-SF45
Infineon Technologies
Prodotto No:
STK22C48-SF45
Pacchetto:
28-SOIC
Descrizione:
IC NVSRAM 16KBIT PARALLEL 28SOIC
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 2K x 8
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Non-Volatile
Supplier Device Package 28-SOIC
Access Time 45 ns
Memory Size 16Kbit
Package / Case 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width)
Technology NVSRAM (Non-Volatile SRAM)
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V