Casa / TVS Diodes / STS232150U451
minImg
STS232150U451
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
STS232150U451
Pacchetto:
SOT-23
Descrizione:
TVS DIODE 15VWM 35VC SOT23
In magazzino : 5843
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 3000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 45pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Series BUSSMANN
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max)