SUS10243R3BP
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
SUS10243R3BP
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V 8.6W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.54" L x 0.83" W x 0.26" H (39.2mm x 21.0mm x 6.5mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2.6A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series SUS (10W)
Power (Watts) 8.6 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-SMD Module
Efficiency 82%