SUS1R54812B
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
SUS1R54812B
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
DC DC CONVERTER 12V
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 76V
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.84" L x 0.48" W x 0.26" H (21.4mm x 12.2mm x 6.5mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 130mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 36V
Series SUS (1.5W)
Type Isolated Module
Package / Case 5-SMD Module
Efficiency 77%