Casa / Oscillators / SUS75C50T27B-40.000M
minImg
SUS75C50T27B-40.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SUS75C50T27B-40.000M
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ CMOS
In magazzino : 50
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SUS75C
Function -
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz