SV06GA222KAR
KYOCERA AVX
Prodotto No:
SV06GA222KAR
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP CER 2200PF 2KV NP0 RADIAL
In magazzino : 400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.280" (7.11mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.400" (10.16mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.551" L x 0.200" W (14.00mm x 5.08mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series SV
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2200 pF