Casa / Oscillators / SVC53C3D48A2-10.000M
minImg
SVC53C3D48A2-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SVC53C3D48A2-10.000M
Descrizione:
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±150ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SVC53C
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz