Casa / Fixed Inductors / SWF 3225CF-2R2M
minImg
SWF 3225CF-2R2M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SWF 3225CF-2R2M
Descrizione:
2.2 UH UNSHIELDED WIREWOUND INDU
In magazzino : 4000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 880 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.142" L x 0.110" W (3.60mm x 2.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 170mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series SWF3225CF
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 190MHz