SWPA3015S560MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SWPA3015S560MT
Descrizione:
FIXED IND 56UH 340MA 1.664OHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 330mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.664Ohm Max
Inductance 56 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13MHz