SWPA4030S1R5NT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SWPA4030S1R5NT
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 3.34A 26MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.84A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.34 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 26mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series SWPA
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 62MHz