SWPA4030S331MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SWPA4030S331MT
Descrizione:
FIXED IND 330UH 250MA 5.2OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 300mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.2Ohm Max
Inductance 330 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 6.8MHz