SWPA5020S3R0NT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SWPA5020S3R0NT
Descrizione:
FIXED IND 3UH 2.7A 49 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.55A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 49mOhm Max
Inductance 3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 49MHz