SWPA6028S750MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SWPA6028S750MT
Descrizione:
FIXED IND 75UH 810MA 533MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 810 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 533mOhm Max
Inductance 75 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 7.7MHz