SWPA6045S4R5MT
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
SWPA6045S4R5MT
Descrizione:
FIXED IND 4.5UH 3.3A 34MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.97A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34mOhm Max
Inductance 4.5 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 24MHz