Casa / Crystals / SXT1147BB48-38.400M
minImg
SXT1147BB48-38.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT1147BB48-38.400M
Descrizione:
CRYSTAL 38.400MHZ 7 PF SMD
In magazzino : 5680
Guida per l'utente
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 38.4 MHz