Casa / Crystals / SXT1149BB07-25.000M
minImg
SXT1149BB07-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT1149BB07-25.000M
Descrizione:
CRYSTAL 25.000MHZ 9 PF SMD
In magazzino : 4188
Guida per l'utente
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 25 MHz