Casa / Crystals / SXT14420EA16-11.0592M
minImg
SXT14420EA16-11.0592M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT14420EA16-11.0592M
Descrizione:
CRYSTAL 11.0592M 20PF SMD
In magazzino : 1000
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 11.0592 MHz