Casa / Crystals / SXT21412FA17-37.400M
minImg
SXT21412FA17-37.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT21412FA17-37.400M
Descrizione:
CRYSTAL 37.400MHZ 12PF SMD
In magazzino : 4000
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 37.4 MHz