Casa / Crystals / SXT2148DA27-16.000M
minImg
SXT2148DA27-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Prodotto No:
SXT2148DA27-16.000M
Descrizione:
CRYSTAL 16.000MHZ 8 PF SMD
In magazzino : 96
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz